RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

vždy elegantní a modulární kombi je nyní k dispozici ve verzi plug-in hybrid

pohonné jednotky

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID:
dobíjecí hybrid

NaNaši odborníci představili hybridní řešení pro každého vytvořené na základě
našich zkušeností v motoristickém sportu a odborných zkušeností v oblasti
elektromobilů Renault.

7c08de8eaf.webp

univerzální kombi


Každodenní dojíždění nebo cesta na dovolenou, jezděte bez obav z vysoké spotřeby paliva. Využijte možnosti přepínání mezi čistě elektrickým a hybridním pohonem. Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid nabízí elektrický dojezd až 50 km ve smíšeném cyklu WLTP.

f1f33685e6.jpg

nové zážitky z jízdy


Plynulá a tichá jízda, nesrovnatelná odezva a ještě silnější zrychlení a rozjezd... Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid je kombinací inovativní inteligentní automatické převodovky Multi-mode s motorem 1,6 l nejnovější generace, aby vám nabídly nepřekonatelné potěšení z jízdy.

15cd97a028.webp

kontrolovaná spotřeba paliva


S plug-in hybridní pohonnou jednotkou E-Tech můžete využít výhod 100% elektrického rozjezdu ke snížení spotřeby paliva a snížení emisí CO2 u krátkých i dlouhých tras (až o 70 %(1)). Pro ještě lepší úsporu paliva si vyberte režim „B“ na vaší převodovce, aby váš vůz rekuperoval ještě více energie.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): Tento nový protokol zajišťuje výsledky, které přesněji odráží skutečné každodenní použití vozu, než jak tomu bylo u protokolu NEDC.
(1) v kombinovaném cyklu WLTP (podléhá konečnému schválení).

Prodáváme vozy značek